Biorezonans Merkezi

Biorezonans Nedir ?

Hastalıkların tedavilerinde temel dayanak hastalığın kaynaklarının doğru şekilde saptanarak bu noktalara başarılı atışlar yapılabilmesi gerçeğidir. Biorezonans Nedir. Biorezonans bu anlamda oldukça geniş bir yelpaze oluşturmakta ve temele ulaşarak insan vücudunun örüntüsündeki frekanslarla tedavi şeklini belirlemektedir.

Biorezonans Nedirİnsan vücudunun farklı elektromanyetik frekanslar yaydığı gerçeği bilinmektedir. Frekansların tümünün birbirinden farklı olduğunu söyleyebiliriz. hücreler, dokular, organlar tümü farklı bir örüntünün yaratısıdır. Hal böyle olunca sistemin hatasız işleyebilmesi için frekanslar arası uyumun şart olduğunu söyleyebiliriz. ancak frekanslardan bazılarının hatalı olması durumunda hastalıklar baş göstermektedir. Bu nedenle sağlıklı bir insanla hasta bir insanın frekans uyumu birbirinden oldukça farklıdır. Hasta bünyenin frekans kodunda alerjenler, virüsler, bakterilere rastlanır. Biorezonans Nedir. Bunlarda frekans düzenini bozan uyaranlardır ve hastanın tekrar sağlığına kavuşması için temizlenmeleri gerekir.

Biorezonans terapi bir cihaz uygulamasıdır. Biorezonans cihazı sayesinde normal frekans düzenini bozan hatalı elektromanyetik frekanslar belirlenir. Cihaza transfer edilir. Burada amaç bu frekansların eski işleyişteki işlevlerine geri döndürmektir. Bu işlem için çeşitli elektrotlar kullanılır. Biorezonans Nedir. Bu elektrotlar vücudun çeşitli yerlerine yerleştirilir. 180 derece faz kaydırma yöntemiyle hatalı frekansların tümü tersine çevrilir ve güçlendirilmiş frekanslarla desteklenir. Nötrlenen ve güçlendirilen frekanslar hastanın vücuduna tekrar verilir. Bu yöntemin uygulanmasından sonra frekanslar arası eski uyum yakalanır ve tedavi başarı şekilde sonlanmış olur. Biorezonans seansları hastalığın türüne, kişinin hastalığının boyutuna ve hazır bulunuşluk seviyesine göre değişkenlik gösterir.

Biorezonans Nedir ?

Biorezonans bir enerji tıbbı tedavi yöntemidir. Uygulamasında kullanılan sadece elektromanyetik frekanslardır. Yani herhangi bir kimyasal ilaç uygulaması içermez. Tedavinin güvenirliğini anlamak adına cep telefonuyla kıyas yapabiliriz. Biorezoans cihazından yayılan elektromanyetik frekansların gücü cep telefonunun yaydıklarının binde biri kadardır. Diğer ifadeyle biorezonans cihazının radyasyon yaydığından şüphe ediyorsanız kesinlikle cep telefonu da kullanmamalısınız.

Biorezonans terapi ile yüzlerce hastalığın tedavisi mümkündür. Başta alerjik hastalıklar olmak üzere eklem ağrıları, astım, bronşit, cilt lezyonları gibi hastalıklar bu yöntemle sonlandırılabilmektedir. Hastalıkların dışında sigara ve alkol gibi bağımlılıklardan kurtulma, menopoz dönemi sancılarını azaltma, kilo verme gibi sorunlarla da birebir baş etme yöntemidir.

back to top