Biorezonans Zayıflama Yöntemi

Günümüzde birçok zayıflama yöntemi denenmekte, kimi başarıya ulaşmakta kimi ise hüsranla sonuçlanmaktadır. Zayıflama yöntemlerinin çeşitliliği kadar kişilere uyumluluğu da sorgulanması gereken noktalar olarak karşımıza çıkar. Piyasada dolanan ve insanlara umut vaat eden çoğu zayıflama yöntemi ise herhangi bir uzman tarafından hazırlanmamış olması, daha önceden denenerek güvenirliğinin kontrol edilmemesi gibi sebepler sağlık açısından çok da tavsiye edilmemektedir. Biorezonans Zayıflama Yöntemi

Biorezonans çoğu zayıflama yönteminin aksine son derece güvenli, sağlığı tehdit eden bir unsur içermeyen ve kesin çözüm odaklı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Biorezonans terapi seansları dünya üzerinde uzun yıllardır kullanılan bir yöntemdir. İnsan vücudunun ölçülebilir enerjiden var olduğu gerçeğinden hareketle ince detaylarla örülerek hayata geçirilmiş biorezonans terapi uygulaması frekanslar üzerinden gerçekleştirilen bir terapidir. Bu yöntem insan vücudundaki frekans uyumuna odaklıdır ve bu uyumu bozan frekansları belirleyerek ters frekans sistemini uygular. Bu şekilde frekanslar nötrlenir ve tümünün bu sayede uyumu sağlanır.

Biorezonansa alerji türlerinin tümü, astım, bronşit, cilt hastalıkları, kabızlık gibi birçok hastalığın tedavisinde başvurulduğu gibi zayıflama, sigara ve alkolden kurtulma ve menopoz sıkıntılarını atma gibi alanlarda da başvurulur.

biorezinans

biorezinans

Bu yöntem ile kilo vermek kesin çözüm sunmakla birlikte güvenlidir de. İzlenen işlem basamakları oldukça pratik ve hastanın memnuniyetine yöneliktir. Hastanın zaafı olan besin grupları üzerine yoğunlaşılır. Hamur işleri, şeker içeren yiyecekler, çikolata gibi insan sağlığını tehdit eden ve kilo almını hızlandıran yiyecekler hastanın zihin haritasından silinir. Bu yolla hasta seansların sonunda zaafı olduğu yiyecekleri tüketmek için istek duymaz. Seans sayısı hastanın durumuna göre değişkenlik gösterir. Önemli olan hastanın belli yiyecek gruplarını zihin haritasından tamamen çıkarmaktır. İlk seansın uygulanmasından sonra hasta hemen belli besin grubundan uzaklaşmaya başlar. Tüketme isteği olmadığından tüketme de gerçekleşmez. Sonuç olarak kalıcı zayıflamanın gerçekleştiğini söylemek mümkündür.

Biorezonans terapilerinin başka bir güzelliği de odaklandığı noktanın dışında sorunlu diğer bölgelere de etki ederek iyileşme sağlamasıdır. Söz gelimi biorezonans ile kilo verme uygulamasına tabi olan hastanın uykularında düzelmeler gözlenir, sabah yorgunlukları sonlanır, hasta kendini daha dinç ve güne hazır hisseder.

Biorezonans Zayıflama Yöntemi

https://www.biorezonansmerkezi.net/alkolsuz-yasam/